Pinigų judėjimas | Nekilnojamasis turtas
15595
page-template-default,page,page-id-15595,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Nekilnojamasis turtas

Jei nusprendėte patys imtis nekilnojamojo turto pardavimo ir norite gauti profesionalią konsultaciją visais pardavimo klausimais, kreipkitės į mane dėl individualios konsultacijos.

Individualios konsultacijos metu padedu pasiruošti nekilnojamojo turto pardavimui: nustatau parduodamo turto rinkos kainą, peržiūriu turimus dokumentus ir pateikiu sąrašą dokumentų, kurie būna reikalingi pardavimui. Taip pat pateikiu geriausių reklamos kanalų sąrašą ir duodu rekomendacijas, kaip nufotografuoti bei aprašyti parduodamą turtą, kad jis sudomintų pirkėjus. Tuo pačiu dalinuosi savo patirtimi, kaip kalbėti ir derėtis su pirkėjais. Ir žinoma, atsakau į kitus kylančius klausimus. Tada, kai prireikia partnerių paslaugų, tokių kaip notaras, turto vertintojas, matininkas ir pan. pagalbos, juos taip pat galiu rekomenduoti.

Individualios konsultacijos kaina – 30 eurų. Konsultacija gali vykti susitikus gyvai, telefonu arba per Skype. Norėdami susitarti dėl konsultacijos, skambinkite man telefonu 8 655 31429, Skype (mano vardas čia sandra.jakuliene) arba parašykite man užklausą žemiau, aprašydami savo turtą: